Vína

red-rose.gif, 6 kB

Rose

Toto víno je produkt získaný z nejkvalitnější vinné šťávy. Extrémně suché, osvěžující a s typickým aroma hroznového ovoce. Doporučujeme zvláště pro momenty pohody a klidu v prostředí krásné přírody. Podávejte s letními saláty, čerstvým ovocem a masovými pokrmy.
Podává se při teplotě 10 – 12 °C.

chardonnay.gif, 5 kB

Chardonnay

Kvalitní suché bílé víno. Vyrobeno z hroznů odrůdy Chardonnay. Jiskrná barva vás jistě zaujme. Ve vůni je svěží a hravé. Chuť je ovocná, harmonická, příjemná, připomínající exotické ovoce, broskev, meloun, ananas a citrusy. Vhodné k rybám, drůbeže a sýrům.
Podává se při teplotě 10 – 12 °C.
 
Nyní i v objemu 1,5l a 0,25l pro zvláštní příležitosti!

sauvignon-blanc.gif, 5 kB

Savignon Blanc

Velmi jemné suché bílé víno, je vyrobeno z hroznů odrůdy Savignon. Má výraznou chuť, barvu světle zelenou. Je velmi oblíbené mezi znalci vína. Má fascinující plnost ve vůni připomínající zelené jablko, angrešt, kopřivu a exotické ovoce. Chuť vína je svěží a na jazyku dlouho doznívající. Toto víno doporučujeme především pro slavnostní příležitosti. Vhodné ke všem druhům bílého masa, k rybám, k drůbeži a čerstvým světlým sýrům.
Podává se při teplotě 10 – 12 °C.

vranec.gif, 2 kB  

Vranec

Velice kvalitní suché červené víno vyrobené z domácí odrůdy Vrance. Balkánský původ mu zaručuje nevšední, elegantní a svěží chuť. Aroma je plné, hladké a zakulacené, s bohatým charakterem. Barva je velice tmavá a plná, temně červená s nuancemi do fialova.
Podává se při pokojové teplotě.
  Nyní i v objemu 1,5l a 0,25l pro zvláštní příležitosti!

santa-maria.gif, 3 kB

Santa Maria

Červené polosladké víno s hřejivým hladkým exotickým buketem. Barva je rubínově až granátově červená. Chuť je pikantně bohatá s ovocným odstínem.
Podává se při pokojové teplotě.

kale.gif, 5 kB

Kale

Vysoce kvalitní suché červené víno, je vyrobeno z hroznů odrůdy Merlot, Cabernet Savignon a Vranec. Je intenzivní červené až granátové barvy, kompletního aroma, příjemné květinové vůně s nuancemi borůvky, maliny a černého rybízu. Vhodné k restovanému vepřovému masu, k dušeným a grilovaným tmavým masům.
Podává se při pokojové teplotě.

merlot.gif, 5 kB

Merlot

Velice kvalitní suché červené víno, patřící do skupiny velkých červených vín. Barva je tmavě červená, mezi rubínově červenou a granátově červenou s občasnými fialovými odlesky. Ve vůni se rozpoznají černé bobuloviny, borůvky a černý rybíz, s podtóny pepře a dřeva. Chuť je plná a zakulacená, sametově ovocná. Vhodné ke všem druhům červeného masa.
Podává se při pokojové teplotě.

syrah-cabernet.gif, 5 kB

Syrah-Cabernet

Vysoce kvalitní suché červené víno, je vyrobeno z hroznů odrůdy Syrah a Cabernet, z nejlepších poloh vinohradů v blízkosti Skopje. Víno zrálo v barikových sudech. Má tmavou rubínovou barvu, intenzivní vůni zralého červeného a černého ovoce, plnost borůvek a černého rybízu a nasládlost dubu. V ústech je víno krásně svěží, plné, s náznakem dýmu. Lahodná struktura měkkých taninů dává vínu bohatost a zralost s příjemně svěžím zakončením. Vhodné k tmavým masům a sýrům, krásně doplňuje hutná dušená masa, grilovaná masa a kořenité úpravy zvěřiny.
Podává se při pokojové teplotě.
cabernet-sauvignon.gif, 5 kB

Cabernet Savignon

Jakostní suché červené víno původem z Francie. Není však tak tvrdé, jako jeho francouzská rodina. Patří k nejoblíbenějším. Vůně připomíná červené a modré lesní plody s nuancemi ořechů a čokolády. Chuť je jemná, plná, zakulacená a má dlouhou a příjemnou dochuť.
Podává se při pokojové teplotě.